
Fundacja Zdrowie i Edukacja Ad Meritum na ważnym spotkaniu w Ministerstwie Zdrowia dotyczącym programu KOS-BAR
Przedstawicielki Fundacji Zdrowie i Edukacja Ad Meritum, Ewa Pol i ElżbietaBrzozowska, wzięły udział w ważnym spotkaniu poświęconym programowi KOS-BAR –tematowi, który wciąż budzi najwięcej pytań wśród środowiska medycznego, pacjentów orazdziennikarzy. Dziękujemy Pani Dyrektor Dominice Kajce oraz Panu Ministrowi TomaszowiMaciejewskiemu z Ministerstwa Zdrowia, że znaleźli czas, abyśmy wraz z Prof. MariuszemWyleżołem,






