Loading...
Fundacja2023-12-14T14:44:27+01:00

Nasza misja i cel:

Zdrowie i edukacja to słowa, które mają dla nas szczególne znaczenie. Wierzymy, że dzięki dobrej, mądrej edukacji można wspierać postawy prozdrowotne, popularyzować profilaktykę i ograniczać zachorowalność, a także skutecznie pomagać osobom już chorym i ich bliskim.

Naszym celem jest inicjowanie i wspieranie wszelkich działań, które przyczyniają się do podnoszenia wiedzy społeczeństwa na temat zdrowego stylu życia, chorób, sposobów im zapobiegania, problemów chorych  i ich bliskich, niezbędnych zmian w systemie ochrony zdrowia, które mogą przełożyć się na lepsze i dłuższe życie Polaków.

O nas:

Fundację założyły Ewa Matusiak i Elżbieta Brzozowska – obie pracujące w obszarach związanych ze zdrowiem i edukacją od ponad 20 lat. Dzięki różnorodnym doświadczeniom zawodowym mają szeroką ekspertyzę w pracy z organizacjami pozarządowymi reprezentującymi różnorodne grupy pacjentów, towarzystwami naukowymi i firmami działającymi na rynku farmaceutycznym. Tematy zdrowotne to nie tylko ich praca – to prawdziwe zainteresowanie i pasja.

Ewa Matusiak
Prezes Zarządu

Absolwentka SGH w Warszawie, specjalistka z zakresu marketingu, Public Relations i Public Affairs. Przez ponad 20 lat pracowała w czołowych światowych firmach farmaceutycznych – GlaxoSmithKline i NovoNordisk. Od 2017 roku współtworzy firmę consultingową działającą w obszarze zdrowia. Autorka wielu projektów edukacyjnych min. w obszarach astmy i POChP, dermatologii i diabetologii.

Elżbieta Brzozowska

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, specjalistka z zakresu Public Relations, Public Affairs i komunikacji. Doświadczenie zawodowe zdobywała w firmach: GlaxoSmithKline i Danone Waters, Żywiec Zdrój. Od 10 lat prowadzi własną firmę consultingową specjalizująca się w tematach zdrowotnych. Autorka projektów edukacyjnych i akcji społecznych m.in. w obszarach szczepień, onkologii i neonatologii.

Statut

Pobierz